Welcome, visitor! [ Login

 

Adıyaman Genç Escort Bayan Şükela

  • Listed: 15 Mayıs 2020 02:09
  • Expires: 726 days, 18 hours

Description

Bugün Avustralya Federal Parlamentosu’nda olaylı geçti. Kafabakan ve Muhalefet Önderi Kanada’daki cinsel istismar mağdurlarından özür diledi. Yetimhanelerde, kiliselerde, okullarda, kurumlarda, izcilerde, kamplarda, evlerinde ve başka yerlerde “saygın” erkekleri hedef alan, korunmaları ve sevilmeleri gereken masum çocuklardı. Bunun yerine, istismar edildi, yetersiz beslendi, seks için kullanıldı ve çok daha fazlası.

Bazı hikayeler yürek parçalayıcı, ama hepsi dehşet verici. Onları kullanan ve tehdit eden yüzlerce rahip, öğretmen ve topluluk lideri çoğunlukla kovuşturmadan kaçtı. Vatikan’daki yüksek mevkiye en az bir kişi atandı.

Katolik Kilisesi’nde kendilerini suçlu hissettiler ve günahlarını saldırganlarına itiraf etmek zorunda kaldılar. Nasıl hasta?

Bununla birlikte, bu yerlerde kötüye kullanım sadece cinsel değildir, çünkü çoğu ayrımcılıktan ve zararsız oldukları ve cehenneme gidecekleri yalanlardan muzdariptir. Bir Katolik okulunda Katolik olmayan bir kişi olarak, sınıf benim gibi insanların asla cennete gidemeyeceğini ve onlarla ilişkili herhangi birinin cehenneme gideceğini öğrendiğinde kendi deneyimim son derece acı vericiydi.

Reenkarnasyonumun anısı ve Kösein Ruhu, gerçek Tanrı ile bir bağlantıyla, gözyaşlarının özgürce aktığı ve kızgınlığın ve diğer şeylerin içimde yükseldiği birçok kez vardı. İlk yaşlarımın çoğu çok az arkadaşımla ya da sınıf arkadaşlarımla konuşacak kadar layık hissediyordu.

Soru, üzgünüm kelimesinin gerçekten ne anlama geldiği. Gerçekle o kadar uykulu olduk, büyüye boyun eğebilir ve böyle bir terimin yaraları iyileştirdiğini hissedebilir miyiz? Sanki birine teşekkür ediyormuşuz gibi “teşekkür ederim” ve “özür dilerim” gibi seçilmiş kelimeleri kullandığımız zaman böyle olmaz.

Uyanıp onları destekleyen dinleri ve kurumları sorgulamaya başlamanın zamanı gelmiş olabilir. Kötülüklerini koruyan ve sağduyuya hakim olan nedir? Tecrübeimlerime ve yaşamım boyunca yürütülen araştırmalara dayanarak, cevap “güç ve kontrol” dür. Hükümetlerin ihtiyacı olan şey budur ve örgütlü toplumlar hayatta kalmaktadır.

“Üzgünüm” kelimesi kaç kez duyulursa duyulsun, asla acıyı ortadan kaldırmaz veya zihni normale döndürmez. Duruma çocukluktan beri sürdüğü beyin yıkama ile zihin kontrolüne tabidirler. Daha iyi olacak şey, daha iyi bir anlayış için alaycılığın tersine çevrilmesidir.

Cennet ve cehennem efsaneler ve dini terörizmin silahlarıdır. Her çocuk, ait olmadığınız sürece dışlanmış olmanın asla iyileşemeyeceği gerçeğine dayanarak ayrımcılıktan muzdarip olanlarla istismar edilir. Tecrübeimleriyle ömür boyu işkence görürler ve dini örgütler çağrılmadıkça ve acı çekmedikçe davranışları devam eder. Hiçbir kelime onu silemez.

Listing ID: 8575ec072ba79b62

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply