Welcome, visitor! [ Login

 

Adıyaman Bayan Escort Kübra

  • Listed: 21 Mayıs 2020 13:05
  • Expires: 407 days, 11 hours

Description

Gökkuşağı Partisi nedir?

Bu tür bir parti, son on yıldır gençlik öncesi tartışmalarda yer alan sözde bir grup seks olayıdır. Çocukluk cinsel takıntısında bir değişiklik olan hikayeler, gençler arasında giderek daha popüler olan bu etkinlikler sırasında, farklı ruj tonları giyen kadınların erkeklerde oral seks yaptığını iddia ediyor. , penisinde birkaç renk bırakıyor. Rüyaünce dergilerde ve TV’de tanıtıldı ve kolej çocuklarının Twitter trendi oldu. Bununla birlikte, ebeveynler gökkuşağı partilerinin varlığına dair herhangi bir kanıt bulamadılar ve bunun sadece hiçbir şey tarafından yaratılmamış bir panik olduğuna inanıyorlar.

Gökkuşağı partisinde ne olur?

Kızlar farklı renklerde rujlar giyer ve erkeklerin sırayla oral seks yapar, erkeklerin özel kısımlarında bir renk gökkuşağı bırakır.

Fazla fazla film izleyin ve bu sohbetin ne kadar yaygın olduğunu göreceksiniz. Çoğu genç yorum yapmayı reddetse de, çoğu partiye en az bir kez katılmıştır.

Çocuklar sadece kendilerine öğretilenleri öğrenirler, bu yüzden yaşlılara yaşamlarına aktif olarak dahil olmak ve popüler kültürün akranlarından ve medyadan ne öğrendiklerinin farkında olmak gerekir.

Çocuklar bu partilerde ne yapıyor?

Varoluş oğlanlar yan yana dururlar ve rujun farklı renklerini giyen kızlar penilerinde oral seks yaparlar ve cinsel açıdan mutlu bazı çocuklarda bir renk gökkuşağı bırakırlar. Bunun, kızların penetrasyona hazır olmadığı, ancak seks olmadığını düşündüğü orta okullardan gelmesi bekleniyor.

Gökkuşağı partisi, kız öğrencilerin çeşitli erkek rujlarına farklı ruj renkleri giyen gruplar tarafından sırayla intikleri, böylece farklı renklerin izlerini bıraktığı, cinsel açıdan ilgilenen bir grup gencin buluşmasıdır. erkek penisi.

Okulda gökkuşağı partileri

Okul yetkililerinin öğrendiklerinde bir şey yapıp yapmadığını gerçekten bilmiyoruz, ama bu büyük soru mu? Öte yandan, çocuklar gerçekten bir kafaya sahip olmayabilirler, ancak arkadaşlarına daha fazlasını biliyor ve çok daha havalı olduklarını iddia etmek için böyle bir şey söyleyin. Fakat her neyse, birisi kız elini yakalamazsa, genç kızların buna dahil olup olmadığını asla bilemezsiniz.

Hiç gökkuşağı akşamına gittin mi? Bu bir sır değil mi? Fakat iyi bir gökkuşağı partisi bulursan bana haber ver.

Gerçekten gökkuşağı partisi diye bir şey olup olmadığını bilmek istiyorum.

Listing ID: 2265ecbadfddf33f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply